Adres

Michała Elwiro Androiollego 34 m. 1, 05-400 Otwock

Telefon

+48 505 599 927

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, której głównym obszarem leczenia są zęby i ich nieprawidłowe ustawienie. Najważniejszą funkcją ortodoncji jest dbanie o zdrowie i estetykę ustawienia zębów. W tym celu wykorzystuje się aparaty na zęby. Głównie w zależności od wieku Pacjenta i rodzaju wady, w leczeniu wyróżnić można dwa rodzaje aparatów ortodontycznych: ruchome i stałe.

LECZENIE ORTODONTYCZNE W AGW

Ortodoncja, aparaty ortodontyczne na zęby - Otwock, Józefów, Wiązowna
Jak wygląda ortodoncja w naszej placówce? Cały proces leczenia zaczyna się od konsultacji. Wówczas nasi lekarze ortodonci dokonują dokładnej oceny stanu szczęki i zębów. Składają się na nią wywiad medyczny i stomatologiczny, badanie kliniczne, zdjęcia rentgenowskie oraz wyciski. Na ich podstawie ortodonta jest w stanie zdecydować czy Pacjent wymaga leczenia ortodontycznego, jeśli tak – opracowuje jego indywidualny plan. Kolejnym etapem jest przejście do właściwego leczenia, które obejmuje początkowo uzyskanie prawidłowego położenia zębów, a następnie utrwalenie tejże pozycji.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni ortodonci zajmują się Pacjentami, u których występują takie objawy, jak między innymi:

  • przodozgryz,
  • tyłozgryz,
  • zgryz otwarty lub krzyżowy,
  • przestrzenie, szpary czy odstępy pomiędzy zębami,
  • stłoczenie zębów.

Doświadczenie i ogromna wiedza naszych ortodontów przekładają się na znakomite efekty leczenia. W czasie trwania wizyt w naszych gabinetach zapewniamy profesjonalną opiekę na każdym z etapów leczenia ortodontycznego, indywidualne podejście, bezpieczeństwo oraz maksymalny komfort i dobre samopoczucie. Ponadto, gwarantujemy dogodne terminy, krótki czas oczekiwania na konsultacje oraz atrakcyjne ceny.

AGW ORTODONCJA – OTWOCK, WARSZAWA I OKOLICE

Twoje zęby wymagają założenia aparatu ortodontycznego? Szukasz sprawdzonego i zaufanego ortodonty? Zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze gabinety zlokalizowane są na terenie miasta Otwock. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy jednak również zainteresowanych Pacjentów z okolicznych miejscowości, w tym Warszawy, Józefowa czy Wiązownie.