Adres

Michała Elwiro Androiollego 34 m. 1, 05-400 Otwock

Telefon

+48 505 599 927

 

Tomografia 3D szczęki w Otwocku – okolice Warszawy

Zaawansowana stomatologia w Twoim mieście? Tak! Teraz również w Otwocku dostępna jest tomografia 3D szczęk. To nowoczesna usługa pozwalająca na uzyskanie bardzo dokładnego i wyraźnego obrazu, na którym widać strukturę tkanek szczęki oraz jej okolic. To narzędzie niezwykle pomocne w ocenie stanu uzębienia i planowaniu ewentualnego leczenia. Potrzebujesz kompleksowej tomografii szczęki i żuchwy? Czeka Cię leczenie implantologiczne, endodontyczne, periodontologiczne? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką stomatologiczną.

Tomografia 3D szczęki, żuchwy, zatok szczękowych - Warszawa, OtwockTomografia szczęki i żuchwy – Otwock, Warszawa

Przeprowadzamy nowoczesne badania oraz obrazowanie. Tomografia zatok szczękowych i zębów jest jedną z naszych specjalizacji. Dysponujemy niezawodnym sprzętem, który pozwala nam ocenić kondycję jamy ustnej pacjenta. Za pomocą tej techniki możemy ustalić m.in. wymiary kości, gęstość tkanki kostnej, obrazowania tkanek w kilku płaszczyznach. W zależności od tego, który obszar będzie później poddawany zabiegowi, oferujemy:

  • tomografię zębów,
  • tomografię zatok szczękowych,
  • tomografię szczęki i żuchwy,

Tomografia 3D szczęki w Warszawie zazwyczaj wymaga długiego oczekiwania i jest kosztowna. U nas możesz liczyć na krótkie terminy oczekiwania oraz konkurencyjne ceny – skontaktuj się, żeby porozmawiać o szczegółach!

Dlaczego tomografia 3D szczęki?

Stomatolodzy nie mają wątpliwości, że precyzyjne, profesjonalne obrazowanie jest niezwykle pomocne w planowaniu ich pracy. Aby móc jak najlepiej przeprowadzić leczenie ubytków, dobrać aparat ortodontyczny czy implanty, warto poddać się nieinwazyjnemu badaniu. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym sprzętom, jest ono bezpieczne, a promieniowanie trafia dokładnie w miejsca, poddawane naświetlaniu. Pacjent nie musi specjalnie przygotowywać się do obrazowania, choć są pewne przeciwwskazania do jego wykonania.

Tomografia szczęki – bezpiecznie i dokładnie

W naszym nowoczesnym gabinecie tomografia 3D szczęki jest przeprowadzana przez doświadczonych diagnostów. Nie tylko uzyskasz wynik tomografii szczęki w możliwie najkrótszym czasie, ale jeszcze będziesz mógł skorzystać z kompleksowych konsultacji i zaplanować całe swoje leczenie. Zdecydowanie polecamy tomografię szczęki i żuchwy w technologii trójwymiarowej, która jest bardzo dokładna i wszechstronna od innych stosowanych dotychczas metod.

Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt w naszym gabinecie stomatologicznym, jeśli planujesz skorzystać z tomografii szczęki. Poinformujemy Cię od razu o przeciwwskazaniach i opowiemy, na czym polega obrazowanie, ewentualnie, jak się do niego przygotować (np. ściągnąć biżuterię). Samo obrazowanie trwa bardzo krótko. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu!