Adres

Michała Elwiro Androiollego 34 m. 1, 05-400 Otwock

Telefon

+48 505 599 927

  • Home
  • Laserowe leczenie zębów

Laserowe leczenie zębów – Otwock, okolice Warszawy

laserowe leczenie zębów Warszawa
Laserowe leczenie zębów jest często kojarzone z systemami nowoczesnego wybielania zębów. Tymczasem możliwości lasera stomatologicznego są znacznie większe. Korzystając z funkcjonalności lasera możemy bez bólu opracować ubytek, nawet głęboki. Opracowywanie ubytków laserem polega na odparowywaniu chorych tkanek za pomocą impulsów światła. Tak „wyborowany” ubytek jest odkażony i gotowy do przyjęcia wypełnienia dentystycznego. Warto przy tym zauważyć, że laserowe leczenie zębów jest o wiele bardziej precyzyjne niż praca z wiertłem dentystycznym i umożliwia usunięcie ubytku bez naruszania zdrowych tkanek.

Leczenie laserowe polecamy przede wszystkim wówczas, gdy ubytki nie znajdują się w trudnodostępnych miejscach i nie są przykryte kompozytowymi wypełnieniami. Usunięcie wypełnienia kompozytowego wymaga ingerencji wiertła.

LightWalker – leczymy nie tylko zęby

Jak już wspomnieliśmy laser dentystyczny ma bardzo szerokie spektrum zastosowań. Można nim przeprowadzić laserowe zamykanie naczynek, usunąć drobne zmarszczki, niepożądane owłosienie, a nawet przyspieszyć proces gojenia się ran.

Nasza praktyka oferuje szerokie spektrum zabiegów laserowych, do przeprowadzania których wykorzystujemy nowoczesny i niezwykle funkcjonalny laser LightWalker. Podczas wizyty w gabinecie możemy wykonać drobne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak laserowe zamykanie naczynek czy wybielanie zębów, jak również bardziej wymagające procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. W bogatej ofercie zabiegów laserowych również nieinwazyjne leczenie chrapania.

Leczenie laserowe

Laserowe leczenie zębów, zabiegi związane z ich wybielaniem oraz szereg innych procedur z użyciem nowoczesnego i uniwersalnego lasera LightWalker wykonujemy w placówce AGW Stomatologia. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy pacjentów z Otwocka, a także sąsiednich miejscowości, takich jak Warszawa, Wiązowna i Józefów. Dotychczas zabiegi laserowe oferowała głownie Warszawa, dziś możesz skorzystać z ich dobroczynnego działania nie ruszając się poza Otwock.