Adres

Michała Elwiro Androiollego 34 m. 1, 05-400 Otwock

Telefon

+48 505 599 927

  • Home
  • Stomatologia estetyczna

Laserowe wybielanie zębów – Otwock, okolice Warszawy

nowoczesne wybielanie zębów Warszawa

Piękny biały uśmiech to marzenie większość z nas. Teraz możemy je spełnić korzystając z szerokiej gamy różnorodnych narzędzi do wybielania zębów – od specyfików przeznaczonych do użytku w domowym zaciszu, po laserowe wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym.

AGW Stomatologia oferuje wybielanie zębów trzema metodami:

  • wybielanie zębów laserowe,
  • licówki kompozytowe – system COMPONEER,
  • wybielanie zębów systemem Nite White.

Laserowe wybielanie zębów to zaledwie jedno z wielu zastosowań lasera stomatologicznego, który wykorzystujemy m.in. do bezbolesnego leczenia zębów. Do wybielania zębów laserem wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości preparaty wybielające o wysokim stężeniu substancji czynnych, dzięki czemu zamierzony efekt białych zębów możemy uzyskać już po pierwszym zabiegu. Przy zachowaniu odpowiedniej diety efekt wybielenia zębów może się utrzymywać nawet do dwóch lat.

Licówki kompozytowe to drugi z systemów wybielania zębów, jaki oferujemy naszym pacjentom. COMPONEER to system bardzo cienkich licówek, których podstawowym zadaniem jest poprawa kolorytu zęba i korekcja niedoskonałości estetycznych. System doskonale sprawdza się u osób, które ze względu na kolor kośćca nie są wstanie uzyskać zadowalającego efektu wybielenia innymi metodami, jak i w przypadku zębów uszkodzonych. Licówki przykrywają złamane krawędzie zębów i bardzo dobrze maskują nieestetyczne wypełnienia w przednich zębach. System zachowuje oryginalną biel oraz estetyczny wygląd przez długie lata.

Wybielanie zębów laserem – Otwock

Dawniej pacjenci chcący skorzystać z osiągnięć stomatologii estetycznej musieli odwiedzać duże kliniki dentystyczne w miastach takich jak Warszawa. Dzisiaj nowoczesne wybielanie zębów dostępne jest również w Otwocku, gdzie w gabinecie AGW Stomatologia wykorzystujemy laser stomatologiczny nowej generacji do skutecznego usuwania przebarwień z zębów.

Ze względu na dogodną lokalizację naszego gabinetu stomatologicznego po zdrowy i biały uśmiech zapraszamy pacjentów nie tylko z terenu Otwocka, ale również sąsiednich miejscowości, takich jak Warszawa, Wiązowna i Józefów.