Adres

Michała Elwiro Androiollego 34 m. 1, 05-400 Otwock

Telefon

+48 505 599 927

Protetyka – Otwock, okolice Warszawy

protetyka Wiązowna

Protetyka to dział stomatologii specjalizujący się w odtwarzaniu ubytków zębowych. Leczenie protetyczne, podobnie jak implantologia ma za zadanie odtworzenie utraconych funkcji jamy ustnej, które zostały zaburzone w wyniku utraty zębów. Tak rozumiana protetyka podnosi komfort życia pacjenta, jednocześnie przeciwdziałając występowaniu niepożądanych zmian w pozostałym uzębieniu, których przyczyną są luki w łuku zębowym. Obok zapewnienia funkcji mowy czy żucia, protetyka wpływa również na estetykę jamy ustnej, przywracając pacjentowi piękny uśmiech.

Niezależnie od tego, czy uzupełnienia wymaga pojedynczy ubytek, kilka zębów, czy cały łuk zębowy rolą protetyki jest zapewnienie pacjentowi maksimum komfortu poprzez dobór najoptymalniejszego wypełnienia protetycznego, zarówno ruchomego, jak i stałego.

Protetyk w Otwocku

AGW Stomatologia oferuje swoim pacjentom kompleksową obsługę stomatologiczną, również w zakresie protetyki. Nasi protetycy specjalizują się w uzupełnianiu pojedynczych luk w zębach oraz leczeniu bezzębia. Leczenie protetyczne polecamy pacjentom, którzy utracili zęby w wyniku zaawansowanych zmian próchniczych, urazów oraz postępującego procesu starzenia się. Uzupełnienia protetyczne każdorazowo projektujemy i wykonujemy w taki sposób, by zapewnić pacjentowi maksimum komfortu podczas ich użytkowania.

Korony zębowe Otwock

Korony zębowe służą do rekonstrukcji zębów, które zostały zniszczone lub utracone. W zależności od stanu zębów pacjenta korony zębowe mogą być osadzane na zębach własnych lub implantach (sztucznych korzeniach zęba). Korony zębowe mogą być wykorzystywane zarówno do odbudowy lub poprawy wyglądu  zębów zniszczonych – wówczas przyjmują postać nakładek aplikowanych bezpośrednio na zęby – oraz do odbudowy pierwotnych warunków zgryzowych w przypadku utraty zęba lub zębów. W celu odtworzenia braków w uzębieniu można stosować zarówno pojedyncze korony zębowe mocowane na implantach, jak i korony zębowe w postaci mostów.

Naszym pacjentom oferujemy korony zębowe o szerokim spektrum zastosowań. Pracujemy wyłącznie na uzupełnieniach protetycznych najwyższej jakości, co przekłada się na estetyczny wygląd oraz trwałość uzupełnień na długie lata użytkowania.

Zapraszamy pacjentów z terenu miast Otwock,  Warszawa, Józefów i Wiązowna. Zapewniamy kompleksowe leczenie oraz krótkie terminy oczekiwania na protezy.