Adres

Michała Elwiro Androiollego 34 m. 1, 05-400 Otwock

Protetyka

protetyka Wiązowna

Protetyka to dział stomatologii specjalizujący się w odtwarzaniu ubytków zębowych. Leczenie protetyczne, podobnie jak implantologia ma za zadanie odtworzenie utraconych funkcji jamy ustnej, które zostały zaburzone w wyniku utraty zębów. Tak rozumiana protetyka podnosi komfort życia pacjenta, jednocześnie przeciwdziałając występowaniu niepożądanych zmian w pozostałym uzębieniu, których przyczyną są luki w łuku zębowym. Obok zapewnienia funkcji mowy czy żucia, protetyka wpływa również na estetykę jamy ustnej, przywracając pacjentowi piękny uśmiech.

Niezależnie od tego, czy uzupełnienia wymaga pojedynczy ubytek, kilka zębów, czy cały łuk zębowy rolą protetyki jest zapewnienie pacjentowi maksimum komfortu poprzez dobór najoptymalniejszego wypełnienia protetycznego, zarówno ruchomego, jak i stałego.

Protetyka Otwock

AGW Stomatologia oferuje swoim pacjentom kompleksową obsługę stomatologiczną, również w zakresie protetyki. Nasi protetycy specjalizują się w uzupełnianiu pojedynczych luk w zębach oraz leczeniu bezzębia. Leczenie protetyczne polecamy pacjentom, którzy utracili zęby w wyniku zaawansowanych zmian próchniczych, urazów oraz postępującego procesu starzenia się. Uzupełnienia protetyczne każdorazowo projektujemy i wykonujemy w taki sposób, by zapewnić pacjentowi maksimum komfortu podczas ich użytkowania.

Zapraszamy pacjentów z terenu miast Otwock, Józefów i Wiązowna. Zapewniamy kompleksowe leczenie oraz krótkie terminy oczekiwania na protezy.